Vacancy Search

Advance SearchSearch
 

Vacancy By Location
View All
 

Latest Vacancies

Programador Php-zend

Advertising, Marketing, Brand & Design Agencies, Information Technology, Internet, Internet Retail, E-Commerce, E-Gaming, IT Computer Software, Social Networking Websites SPAIN, ANDORRA

.net Developers

Gambling, Gaming, Internet Gambling, Information Technology, Internet, Internet Retail, E-Commerce, E-Gaming, IT Computer Software, Social Networking Websites SPAIN, ANDORRA

Analytics Consultant Life Science

Chemistry/Pharma, Life Sciences, Scientific GERMANY, SWITZERLAND, AUSTRIA

Bao Associate Partner Life Sciences Sector

Chemistry/Pharma, Life Sciences, Scientific GERMANY, SWITZERLAND, AUSTRIA

Regulatory Consultant (life Science)

Chemistry/Pharma, Life Sciences, Scientific GERMANY, SWITZERLAND, AUSTRIA

Strategy Consultant (life Science)

Chemistry/Pharma, Healthcare, Private Care, Medical, Life Sciences, Scientific GERMANY, SWITZERLAND, AUSTRIA

Researcher Con Discapacidad Motriz

Business Services, Recruitment, Testing, Call Centres, Service Centres, Helpdesks, Telecommunications  SPAIN

Treasury Controller

FMCG GERMANY

Business Development Manager

Insurance  SOUTH AFRICA

Specialist: Risk & Compliance

Insurance  SOUTH AFRICA
View All
 

Latest News
Click below for all the latest news.
View All
 

 

Office - Biography - Slovakia - (Slovak)

Karthik Mohan MurishettyAzamat Erzhanov je Regionálny Riaditeľ Antal International na Slovensku s odbornými znalosťami v start up a ziskovom vývoji blue chip, obchodných službách, finančných službách a poradenských spoločnostiach v strednej a východnej Európe a SNŠ.

Azamat je „USA Certified Public Accountant“ s viac ako 20 ročnými skúsenosťami na rozvíjajúcich sa trhoch, USA, CIS, CEE. Má rozsiahle skúsenosti vrcholového manažmentu, poradenskej činnosti, auditu súkromného kapitálu, bankovníctva, hotovostného manažmentu, bezpečnosti a technického riešenia spoločnosti.

Azamat ponúkal služby a radil veľkým oceliarskym, ťažobným, rafinérskym, dopravným, bankovým a iným klientom na lokálnych a globálnych burzách. Má odborné znalosti z Londýnskych kapitálových trhov, IFRS, US / UK GAAP, ktoré sú potrebné pre úspešné riadenie 100 miliónov dolárových IPO audítorských klientov a vie viesť finančné výkazy od 1-10000000000 dolárov vo verejne obchodovaných podnikoch a finančných inštitúciách.

Azamat pracoval ako finančný riaditeľ pre CIS najväčšiu komerčnú banku (6000 ľudí a $ 9bln aktív), ktorá sa úspešne vykonala IPO na londýnskej výmennej burze s kapitalizáciou okolo 4 miliardy dolárov.

- Ďaľšie skúsenosti ktoré Azamat má sú napríklad vo vedení Ernst & Young a Deloitte (8 pobočiek v 8 krajinách, 400+ ľudí), G4S v Kazachstane (20 pobočiek, , 4000 zamestnancov) a v Rumunsku (40 pobočiek a 10,000+ ľudí).

- Ďaľej pomáhal koordinovať G4S v Kazachstane, Uzbekistane a Rusku, založil a rozbehol Grant Thornton v Kazachstane, Strednej Ázií a Strednej Európe.


Karthik Mohan MurishettyLucia Marečáková - konzultant v spoločnosti Antal International Slovensko. Má vyše 5 ročné skúsenosti v neziskovom sektore v oblasti manažmentu ľudských zdrojov, projektovom manažmente, marketingu, PR a organizačného manažmentu. Vyštudovala ekonomiku a manažment podniku. Lucia bola členom organizácie AIESEC, kde bola zodpovedná za rozvoj vzťahov organizácie a externého prostredia.

Viedla tiež svoj projektový tím a dosiahla ročný plán v prvých dvoch mesiacoch. Neskôr sa venovala i náboru nových členov a ich vzdelávaniu na lokálnom a národnom leveli v oblasti základných procesov organizácie, marketingu a obchodu.

Tiež založila a viedla občianske združenie, ktoré sa venovalo rozvojovému vzdelávaniu a podpore rozvojových projektov prebiehajúcich v hlavnom meste Kene, Nairobi. Pred tým, ako sa pripojila k Antal International, Lucia pracovala ako International Sales Executive, kde bola zodpovedná za delegátov medzinárodnej konferencie zameranej na farmaceutický marketing.


Karthik Mohan MurishettyZuzana Zelinová - Konzultant v spoločnosti Antal International Slovakia. Vyše 4 rokov pôsobila v náborovom sektore ako Konzultantka a Regionálna Manažérka v náborovej agentúre.

Taktiež má skúsenosti v marketingu, projektovom manažmente, strategickej a medzi-kultúrnej komunikácie, manažmente ľudských zdrojov a vo vedení tímu. Vo firme IBM – International Services Centre získala ohodnotenie najlepšieho zamestnanca roka 2012.

Zuzana vyštudovala podnikový manažment na City University of Seattle v Trenčíne, kde získala slovenský a americký bakalársky titul Bc. a BSBA. Ďalej získala postgraduálne štipendium v odbore marketing na Northumbria Univeristy v UK v 2008, kde ukončila svoje štúdium s vyznamenaním a bol jej udelený titul Master of Arts (M.A.). Jej dizertačná práca bola ohodnotená najvyššou známkou a prezentovaná v ďalších ročníkoch marketingového oboru.

 

Featured Clients
 

Popular Tools
Candidate Login
Submit your resume
Contractors Search
Perm Job Search
Surveys
RSS Job Feed
Jobs By Email

www.antal.com

 

Antal International operates as both an Employment Agency & an Employment Business under laws applicable to Executive Search & Selection Firms, Recruitment Consultants & Recruitment Agencies in the UK, Europe & Asia. UK Registered Number 06020652
Home  |  Terms of Use  |  Submit Vacancy  |  Privacy Policy  |  News  |  Join Antal  |  Contact Us  |  Site Map
Copyright © Antal International 2014, Created by Zero One Design Ltd.