Consultant Leasing Operational

Job Description

Cerinte:

- Persoana cu experienta in vanzari de minim 3 ani (reprezinta avantaj experienta in vanzari servicii de leasing operational-inchirieri auto pe termen lung);

- Studii superioare;

- Disponibilitate pentru munca de teren si program prelungit;

- Persoana  organizata, energica, orientata catre rezultat si performanta, cu bune abilitati de comunicare si negociere, prezenta placuta (tinuta si limbaj);

- Varsta minima de 25 de ani;

- Permis de conducere categoria B;

- Cunostinte minime in domeniul auto;

- Cunoasterea limbii engleze – nivel avansat;

- Cunostinte bune de operare PC: Ms Office (Word, Excel), Internet.

Responsabilitati:

- Promovarea serviciilor de leasing operational-inchirieri auto pe termen lung;

- Prezentarea si promovarea serviciilor „long term rent” ale societatii catre portofoliul de clienti actuali;

- Dezvoltarea continua a portofoliului de clienti;

- Ocazional, sarcini privind activitatea de inchirieri auto (inchirierea si preluarea masinilor de la clienti);

- Mentinerea unui comportament si a unei atitudini profesionale si orientate spre client.

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Pachet salarial foarte atractiv;

- Acordarea de bonusuri de performanta;

- Totodata aveti oportunitatea de a lucra alaturi de o echipa tanara si dinamica.