This job is no longer available.

You can view related vacancies or set-up an email alert notification when similar jobs are added to the website using the buttons below.

ADMINISTRATOR CLADIRE BIROURI-IASI

ANTAL INTERNATIONAL, agentie specializata in recrutare si selectie de personal (www.antal.com) , in numele CLIENTULUI sau, un renumit centru de afaceri & comercial din IASI, ofera oportunitatea unei cariere:

Responsabilitatile principale:

-Asigura buna functionare a centrului de afaceri din punct de vedere operational si tehnic
-Gestioneaza si monitorizeaza activitatea tertilor care asigura servicii in incinta centrului de afaceri
-Solutioneaza problemele tehnice aparute
-Gestioneaza mijloacele fixe si obiectele de inventar aflate in administrare
-Supervizeaza si coordoneaza activitatea personalului din subordine
-Intocmeste periodic rapoarte de analiza si planuri de optimizare a activitatii

Candidatul ideal:

-studii superioare tehnice( inginer)
-experienta in administrarea de cladiri, magazine, constructii sau instalatii
- cunostintele si experienta in functionarea si mentenanta instalatiilor electrice si de climatizare constituie avantaj !
-experienta manageriala
-abilitati de comunicare, asertivitate
- abilitati de utilizare PC ( Microsoft office)