Specijalist podrške prodaji – asistent Uprave

Job Description

Za našeg klijenta, vodećeg pružatelja usluga u svom segmentu na području Srednje i Jugoistočne Europe, tražimo kandidate za radno mjesto

    (više izvršitelja)
Mjesto rada: Zagreb

OPIS POSLOVA:

  • Briga o kupcima i odgovaranje na upite
  • Podrška voditeljima ključnih kupaca i terenskim predstavnicima
  • Administracija ugovora - priprema ponuda i produljenje postojećih ugovora
  • Podrška Upravi u praćenju i analizi prodaje i analizi rezultata
  • Komunikacija i izvještavanje prema sjedištu kompanije (redovno i prema potrebi)

UVJETI:

  • SSS / VŠS / VSS / bacc. / mag.
  • Prednost je iskustvo rada u administraciji, prodaji usluga i brizi o kupcima
  • Poželjno poznavanje sustava upravljanja kvalitetom (ISO 9001 & ISO 14000)
  • Komunikativna osoba, s visokom razinom inicijative u radu
  • Aktivno znanje njemačkog jezika u govoru i pismu
  • Napredno poznavanje MS Office alata

Naš klijent izabranom kandidatu nudi rad u poticajnom i stabilnom poslovnom okruženju, te priliku za profesionalni razvoj u uspješnoj i dinamičnoj kompaniji i daljnje usavršavanje.

Molimo pošaljite vaš životopis i prijavu na hrvatskom i njemačkom jeziku do 20.05.2015. Sve prijave kandidata će biti razmotrene u najvećoj povjerljivosti, a povratno ćemo se javiti samo kandidatima koji uđu u najuži izbor.