Inginer Procese de Asamblare Mecanica

Antal International Network este o companie multinationala renumita specializata in cautare, selectie si conectarea de profesionisti talentati cu angatori de top. Lucram in sistem Franciza cu >130 birouri in >30 tari. Biroul din Arad, care este in dezvoltare internationala, cauta pentru un client de top al nostru, o companie multinationala high-tech:

pentru Ingineria Proceselor de Productie. Postul este in Arad si raporteaza la Managerul de Operatiuni.

Responsabilităţi şi principale atribuţii:

realizarea calculatiilor de montaj
realizarea procedurilor de fabricatie
proiectare de noi dipozitive pentru optimizarea procesului de montaj
analizarea reclamatiilor aparute
stabilirea masurilor corective in urma reclamatiilor
urmarirea implementarii masurilor stabilite
optimizarea procesul de montaj
normarea (stabileste impreuna cu sefii de echipa nr pieselor care trebuie realizate per schimb)
se implica in transferul de noi proiecte  de montaj de la grup

Competenţe necesare realizării responsabilităţilor şi atribuţiilor

studii tehnice, inginer mecanic
desen tehnic nivel avansat
experienta in domeniul ansamblarii pieselor de precizie
  • Competenţe comportamentale:

-        Initiativa si creativitate

-        Capacitate de a lua decizii

-        Capacitate de a lucra in echipa

-        Gandire analitica

-        Experienta in automotive binevenita, dar nu obligatorie

OFERTA: pachet salarial atractiv cu salariul brut lunar > 5000 RON, depinde de senioritate (experienta si abilitati/cunostinte), alte beneficii (tichete de masa, prime...), intr-o companie multinationala high-tech in dezvoltare, cu stabilitate, cu o atmosfera de lucrau placuta, familiala!

Do you feel motivated and good match with this opportunity? Then do not wait, apply today!

Disclaimer: by submitting your job application, you understand and agree that Antal and the client may share your personal data with their mother company, for the purpose of considering you for the position you applied for, or other available positions matching your profile. We do not share your personal data with any other entities and shall delete your data upon your written request.

Get Jobs Like This By EmailEmail This Job To A Friend

Contact

Dipl. Ing. Constantin Neder, MBA
Call: +43 699 17 31 31 30

Office/Fax: +43 3324 61 334