Job Description

A S I S T E N T  M A N A G E R

Clientul nostru este o companie tanara, cu capital integral romanesc ce oferă servicii complexe de proiectare în construcții, acoperind toate specialitățile: arhitectură / design interior / amenajări exterioare, rezistență, instalații, sistematizarea terenului / amplasamentului, drumuri și poduri.

Rolul se subordoneaza Directorului General si are functionalitati cu toate departamentele.

Candidatul ideal:

  • Studii superioare sau in curs de finalizare (de preferat Facultatea de construcții);
  • Cunoștințe de utilizare a unui program grafic (opțional)
  • Cunoștințe bune operare PC: MS Office, WORD, EXCEL, navigare internet
  • Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor și locului de muncă
  • Indeplinirea activităților zilnice administrative
  • Inteligenta (gandire logica, memorie)
  • Abilități de comunicare, corectitudine, seriozitate
  • Permis auto categoria B

 Responsabilitățile rolului:

  • Managementul documentelor: preluarea, înregistrarea, distribuirea la compartimentele implicate, îndosariere și arhivarea corespondenței și a mesajelor primite din partea partenerilor, clienților și a celorlalți angajați
  • Asigurarea transmiterii documentelor prin poștă, fax, e-mail
  • Elaborarea și redactarea documentelor și situațiilor cerute de management - listarea pieselor scrise și desenate; plierea pieselor desenate; pregătirea dosarelor; elaborare desene, după caz).
  • Elaborarea documentațiilor în vederea participării la licitații si urmarirea acestora
  • Asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei. Aprovizionare produseleor de uz intern (papetărie, produselor alimentare, igienă și curățenie) si administrarea serviciilor de curatenie
  • Contabilitate primară: ordonarea si inregistrarea documentelor de la furnizor, întocmirea delegațiilor; întocmirea dosarului contabil la sfârșit de lună; realizarea plăților catre furnizori;

Ce iti oferim:

  • Un mediu de lucru prietenos, profesionist;
  • Posibilitatea de a-ti dezvolta cariera intr-o echipa tanara si motivata
  • Posibilitatea de dezvoltare profesionala si instruire constanta
  • Bonuri de masa.

Contact

Roxane Carabadache
+ 40 0740 563 485