Iasi - Inginer Mecanic Agricol

Antal International - companie de recrutare si selectie de personal - biroul din Iasi, in numele clientului sau - grup de firme din domeniul productiei alimentare si agricultura, recruteaza:

INGINER MECANIC AGRICOL

CERINTE:
  • Studii superioare tehnice, in domeniul mecanica agricola/mecanica/electromecanica;
  • Minimum 3 ani experienta intr-un post similar;
  • Cunoasterea legislatiei din domeniul masinilor si utilajelor agricole/managementului sectoarelor mecanice reprezinta un avantaj;
  • Persoana cu abilitati de planificare si gandire structurata, analitica, perseverenta, activa, orientata catre rezultate, spirit intreprinzator;
  • Capacitate de comunicare si relationare interumana, lucrul in echipa;
  • Bune cunostinte in utilizarea MS Office;
  • Rezistenta si disponibilitate la lucru sub presiune si in ritm intensiv (in perioada campaniilor);
  • Permis auto categoria B

Descrierea jobului

  • Supravegheaza intretinerea si repararea parcului auto din cadrul fermei;
  • Coordoneaza activitatea Departamentului Mecanic din cadrul firmei
  • Coordoneaza activitatea echipei din subordine formata din ingineri, mecanici auto si mecanici exploatare
  • Intocmeste si urmareste planul anual de revizii si reparatii pentru parcul de masini si utilaje agricole;
  • Supravegheaza buna functionare a instalatiilor si echipamentelor necesare efectuarii lucrarilor mecanice;
  • Elaboreaza planul de aprovizionare pentru piese, materiale, substante necesare activitatii;
  • Gestioneaza stocurile de materiale, substante si piese de schimb;

Se ofera:

  • pachet salarial competitiv
  • bonusuri lunare / trimestriale
  • bonuri de masa
  • masina de serviciu

Va rog transmiteti CV-ul dvs pe adresa: mulisciuc@antal.com. Detalii la: 0733012393

Contact

Mariana Ulisciuc
+40 (0)744 128 933