This job is no longer available.

You can view related vacancies or set-up an email alert notification when similar jobs are added to the website using the buttons below.

Iasi - Inginer proiectant structuri

Antal International, companie de recrutare și selecție de personal, biroul din Iași, în numele Clientului nostru, companie multinațională cu activitate în domeniul proiectării tehnice și implementării proiectelor în Europa, recrutează:

INGINER PROIECTANT STRUCTURI

Responsabilitățile principale:

  • Proiecte multinaționale care implică training-uri de specialitate în conformitate cu standardele europene
  • Proiecte structurale de la concept până la fișierele de execuție
  • Participare la stabilirea soluțiilor tehnice
  • Modelare 3D – mediu de lucru BIM
  • Detalieri ale soluțiilor, planuri cofraje și planuri de armare

Cerințe:

  • Absolvent Inginerie Civilă (CCIA, Inginerie Hidrotehnică, Drumuri și Poduri)
  • Experiență profesională de cel puțin 3 ani ca inginer proiectant structurist
  • Înțelegerea lucrărilor de terasamente, de preferat Civil 3D
  • Capacitate de lucru in medii tridimensionale
  • Cunostinte software (ex.: Revit, AutoCAD sau alte platforme CAD)
  • Limba engleză: avansat
  • Atenție la detalii, preocupare pentru calitate

Contact

Mariana Ulisciuc
+40 (0)744 128 933
Romania