Antal International, companie de recrutare si selectie de personal, biroul din Iasi, in numele Clientului nostru, companie multinationala cu activitate in domeniul proiectării tehnice și implementării proiectelor în Europa, recrutează:

Inginer proiectant Instalații în construcții - locatia Iasi, Romania

Veți face parte din departamentul ‘’MEP & Mechanical” din Iasi, unde o echipa de ingineri și tehnicieni CAD experimentați dezvoltă și asigură cea mai înaltă calitate a proiectelor, începând cu proiectarea 2D până la 3D modeling si Building Information Modeling.

Principalele responsabilități sunt :

  • Pregătirea și revizuirea proiectelor pentru instalațiile electrice / sanitare / gaz etc, calcule, specificații ale echipamentelor, descrieri ale sistemului
  • Proiectarea instalațiilor pentru clădiri și infrastructură
  • Redactare și facturarea cantităților
  • Coordonarea activităților de lucru cu alte grupuri de proiecte și discipline;
  • Asigurarea conformității cu cerințele tehnice, codurile, standardele și estimările tehnice ale proiectului.

Candidatul ideal are urmatorul profil:

  • Studii universitare (Instalații în Construcții)
  • Experință în proiectare Instalații în Construcții (AutoCAD – avansat și soft-uri de calcul)
  • Cunoștiințe tehnice solide
  • Cunoștiințe de limba engleză
  • Precizie și atenție la detalii
  • Concentrare tehnică și de calitate
  • Abilități interpersonale foarte bune: comunicare, lucrul în echipă, dorință de a învăța, proactivitate
  • Disponibilitate de a lucra în străinătate(când este cazul)

Vă rugăm să transmiteți CV-ul dumneavoastră la: mulisciuc@ antal.com

Așteptăm cu nerăbdare să  vă cunoaștem!

Contact

Mariana Ulisciuc
+40 (0)744 128 933