This job is no longer available.

You can view related vacancies or set-up an email alert notification when similar jobs are added to the website using the buttons below.

HR Manager - Iași

Antal International - companie de recrutare și selecție de personal (www.antal.com) recrutează pentru clientul său - companie de construcții cu expunere regională:

HR MANAGER în Iași

Cerințe

·         Absolvent studii superioare

·         Specializare în managementul resurselor umane;

·         Minim 3-5 ani experienta într-un rol similar;

·         Experiență în evaluarea personalului și în utilizarea diverselor instrumente de evaluare;

·         Abilități de comunicare, abilități intrerpersonale

·         Abilități de planificare si organizare,

·         Abilități de mediere; de analiză și gândire critică

·         Stăpânirea legislatiei muncii;

·         Orientarea spre rezultate

Responsabilități:

·         Coordonează și monitorizează activitățile de recrutare și selectie, evaluarea performantelor, politica de retentie a angajatilor;

·         Analizează continuu piața de recrutare și alege cele mai bune resurse pentru recrutarea celor mai potriviti candidati;

·         Identifică nevoile de training a personalului si dezvoltă un plan de training pentru dezvoltarea abilitatilor angajatilor;

·         Dezvoltă și implementează un sistem de evaluare bazat pe perfomanțe si competențe la nivel de companie;

·         Asigură o buna comunicare între departamentele companiei si cu managementul

·         Evaluează personalul și asigură respectarea politicilor companiei

·         Contribuie la reducerea fluctuației de personal si la asigurarea retenției personalului;

·         Efectuează cercetari disciplinare si aplică procedurile în vigoare

·         Asigura aplicarea normelor GDPR

·         Supervizează întocmirea documentelor de personal și asigurarea securitatii acestora;

  • Actualizarea continuă a legislației muncii și asigurarea aplicării ei in companie.

Vă rog transmiteți CV-ul dvs pe adresa: mulisciuc@antal.com. Detalii la: 0733012393.

Contact

Mariana Ulisciuc
+40 (0)744 128 933