Inginer proiectant apa-canal

Antal International - biroul din Iasi - recruteaza pentru clientul sau: companie de proiectare, cu expertiza indelungata in proiecte cu fonduri europene:

  • Inginer Proiectant Apa Canal
  • Inginer Proiectant Apa Canal Junior

Responsabilități principale:

•             Participǎ la elaborarea tuturor documentatiilor de proiectare si a aplicaţiilor de finanţare pentru accesarea fondurilor europene( SF, PTH, CS)

•             Ofera sprijin pe perioada desfașurǎrii procedurilor de achiziţii publice si pentru asistenta tehnica pe toata durata executiei lucrarilor de constructii.

Cerințe:

•             Studii superioare absolvite cu diplomǎ de licenţǎ (Hidrotehnica / Instalatii)

•             Minimum 3 ani experienţǎ ȋn proiectarea reţelelor de alimentare cu apă şi canalizare;

•             Cunoştinte de lucru cu soft-urile AUTOCAD - nivel mediu/avansat, URBANO, EPANET;

•             Cunoasterea standardelor si a normativelor aflate in vigoare, precum si a legislatiei in domeniu;

•             Disponibilitate deplasǎri, permis de conducere – Cat B.

Beneficii

Salariu fix atractiv +bonusuri!

O echipă profesionistă care să te sprijine.

Contact

Camelia Birzanu
+40 (0)744 128 933