This job is no longer available.

You can view related vacancies or set-up an email alert notification when similar jobs are added to the website using the buttons below.

Ingineri proiectanți DRUMURI

Antal International, companie de recrutare si selectie de personal, biroul din Iasi, in numele Clientului nostru, companie multinationala cu activitate in domeniul proiectarii tehnice și implementarii proiectelor in Europa, cauta:

INGINER PROIECTANT CFDP - locatia Iasi, Romania

Veți face parte din departamentul ‘’Roads and Drainage” din Iasi, unde o echipa de ingineri și tehnicieni CAD experimentați dezvoltă și asigură cea mai înaltă calitate a proiectelor, începând cu proiectarea fazelor conceptuale până la faza “as-built”.

Principalele responsabilități sunt :

  • Implicare în tot procesul de proiectare, de la faza de concepție până la faza „as-built”
  • Oferirea de suport tehnic și soluții.
  • Colaborare la nivel internațional, cu echipele de proiectare ale companiei din marile centre din Europa: Belgia și Franța. Aceasta presupune deplasari la aceste birouri, pe perioade relativ scurte (1-2 săptămâni la lansarea proiectelor)
  • Generarea de desene și modele 3D, folosind diferite aplicații de proiectare: AUTOCAD 2D (CIVIL 3D-constituie un avantaj)

Candidatul ideal are urmatorul profil:

  • Studii universitare (CFDP)
  • Experință în proiectare de drumuri
  • Cunoștiințe tehnice solide
  • Cunoștiințe de limba engleză
  • Precizie și atenție la detalii
  • Concentrare tehnică și de calitate
  • Abilități interpersonale foarte bune: comunicare, lucrul în echipă, dorință de a învăța, proactivitate
  • Disponibilitate de a lucra în străinătate(când este cazul)

Vă rugăm să transmiteți CV-ul dumneavoastră la: mulisciuc@ antal.com

Așteptăm cu nerăbdare să  vă cunoaștem !

Contact

Mariana Ulisciuc
+40 (0)744 128 933
Romania