This job is no longer available.

You can view related vacancies or set-up an email alert notification when similar jobs are added to the website using the buttons below.

Bacău - Agent administrare contracte

Antal International - companie de recrutare și selectie de personal (www.antal.com) realizează procesul de recrutare și selecție pentru clientul său: trader de cereale cu expunere regională, pozitia de:

Agent administrare contracte comerciale în Bacău

Atribuții:

- Gestionarea contractelor

- Urmărirea termenelor de plată
- Întocmirea diverselor rapoarte necesare in activitatea departamentului
- Urmarește derularea în bune condiții a contractelor

- Asigură parcurgerea circuitului stabilit al acestor documente și conformitatea cu procedurile stabilite

Cerințe
- Domiciliul: în Bacău

- Studii: superioare - economic/administrativ/marketing/comercial

- Experiența: minim 2 ani
- Cunostinte avansate de operare MS Office, Mentor
- Cunostințe limba engleză (scris si vorbit) - nivel mediu
- Permis de conducere, categoria B - activ
- Spirit de echipă, atenție sporită la detalii

Ofertă salarială atractivă.

Contact

Mariana Ulisciuc
+40 (0)744 128 933