Inginer Specialist Sudura cu Laser

Antal International Network este o companie multinationala renumita specializata in cautare, selectie si conectarea de profesionisti talentati cu angatori de top. Lucram in sistem Franciza cu >130 birouri in >30 tari. Biroul din Arad, care este in dezvoltare internationala, cauta pentru un client de top al nostru, o companie multinationala high-tech:

pentru Ingineria Proceselor de Productie. Postul este in Arad si raporteaza la Managerul de Operatiuni.

Scopul postului: Asigura proiectarea, stabilitatea si imbunatatirea continua a proceselor de sudura cu laser.

Responsabilităţi şi principale atribuţii:

realizarea procedurilor de fabricatie
optimizarea procesului de sudura
normarea
aplica/imbunatateste tehnologiile de sudura
analizeza eventuele reclamatii
stabileste masuri corective si urmareste implementarea acestora

Competenţe necesare realizării responsabilităţilor şi atribuţiilor:

studii de specialitate, inginer sudura
cunostinte teoretice/practice sudura laser
cunostinte desen tehnic
experienta in domeniu
  • Competenţe comportamentale:

-       Creativitate

-       Pasiune pentru tehnica

-        Abilitate de lucru in echipa

-       Deprinderi de comunicare buna

-       Abilitate de a analiza si sintetiza

OFERTA: pachet salarial atractiv cu salariul brut lunar > 5000 RON, depinde de senioritate (experienta si abilitati/cunostinte), alte beneficii (tichete de masa, prime...), intr-o companie multinationala high-tech in dezvoltare, cu stabilitate, cu o atmosfera de lucrau placuta, familiala!

Do you feel motivated and good match with this opportunity? Then do not wait, apply today!

Disclaimer: by submitting your job application, you understand and agree that Antal and the client may share your personal data with their mother company, for the purpose of considering you for the position you applied for, or other available positions matching your profile.

Get Jobs Like This By EmailEmail This Job To A Friend

Contact

Dipl. Ing. Constantin Neder, MBA
Call: +43 699 17 31 31 30

Office/Fax: +43 3324 61 334