Inginer prefabricate beton - Jud. Brasov

Antal International - companie de recrutare și selecție de personal (www.antal.com ), realizează pentru clientul său – prestigioasă companie de construcții cu expunere națională - procesul de recrutare și selecție pentru poziția de:

INGINER CONSTRUCTOR - PREFABRICATE BETON – JUD. BRAȘOV

Cerințe:

  • studii superioare în domeniul construcțiilor civile sau industriale (cerință obligatorie);
  • experiență în producția și executia de prefabricate din beton armat (AVANTAJ)
  • cunostințe bune de AUTOCAD
  • abilități de operare PC- nivel avansat
  • analiză și atenție la detalii;
  • capacitatea de a organiza producția și coordona echipa;
  • adaptabilitate și responsabilitate

Atribuții:

-verifică comanda primită, studiază proiectul tehnic, detaliile de execuție, semnalează eventuale neconcordanțe; propune soluții
- organizează și urmărește activitatea de producție în secția de prefabricate;
- urmărește buna funcționare a echipamentelor din secție;
- urmărește organizarea muncii, respectarea disciplinei, a procedurilor și regulamentelor în secțiile de producție; verifică pontajul personalului din producție;
- urmăreste și verifică respectarea tehnologiei de fabricație pentru prefabricate, armături, etc
- verifică permanent respectarea și aplicarea procedurilor referitoare la SSM pentru personalul din produție;
- ia măsuri pentru respectarea standardelor de calitate a produselor;

-întocmeste fișele de consum pentru materiile prime, accesoriile și consumabilele utilizate în producție.

Se oferă:

  • Salarizare competitivă
  • Beneficii atractive

Asteptăm CV-ul dvs pe adresa: mulisciuc@antal.com. Detalii la 0733012393

Contact

Mariana Ulisciuc
+40 (0)744 128 933