This job is no longer available.

You can view related vacancies or set-up an email alert notification when similar jobs are added to the website using the buttons below.

Area Sales Supervisors: N-E(2) si S(3)

Job Description

Noi oportunități de evoluție în carieră oferite de Antal!

Recrutăm în numele Clientului nostru - companie de top în domeniul alimentar (producția de paste făinoase și alte produse de morărit și panificație ), 5 posturi de Area Sales Supervisor, în regiunea de Nord-Est și Sudul țării, după cum urmează:

🌾Zona: N-E
- 1 poziție care să acopere județele Botoșani, Suceava, Neamț
- 1 poziție care să acopere județele Bacău și Vaslui + Tecuci

🌾Zona: S
- 3 poziții în județul Teleorman

Sarcini și responsabilități:

  • Achiziționarea cerealelor (în special grâu și porumb)
  • Vânzarea îngrășămintelor chimice
  • Inițiază și întocmește contractele de achiziții și vânzări
  • Promovează în piaţă imaginea companiei
  • Răspunde de soluţionarea eventualelor probleme care apar în relaţia cu fermierii și comercianții
  • Monitorizează schimbările din piața cerealelor, face predicții în ceea ce privește evoluția prețurilor;

Cerințe:

  • Studii superioare (studii agronomice prezintă un avantaj);
  • Minim 1 an experiență în achiziții cereale și cunoașterea comerțului cu îngrășăminte chimice;
  • O bună cunoaștere a producătorilor agricoli și a comercianților;
  • Cunoașterea activităților logistice pe lanțul de achiziție, depozitare și conservare;
  • Abilități foarte bune de comunicare și negociere, adaptare la situații noi și un bun coechipier;
  • Cunoștinte de utilizare Microsoft Office – Excel și Word;
  • Permis categoria B;
  • Atitudine proactiva, flexibilitate, disciplină, orientare spre rezultat, perseverență.

Beneficii:

- Salariu competitiv și comision din vânzări substanțial oferit lunar

- Mașină de serviciu oferă și telefon

Contact

Camelia Birzanu
+40 (0)744 128 933