This job is no longer available.

You can view related vacancies or set-up an email alert notification when similar jobs are added to the website using the buttons below.

Nutriționist păsări - Bacău

Una dintre cele mai cunoscute și apreciate companii românești de pe piața cărnii angajează Specialist în Nutriție Animală - pasari, în Bacău.

Responsabilităţile postului:

  • Răspunde de formularea şi optimizarea reţetelor de furaje la cele mai mici costuri cu respectarea cerinţelor nutriţionale specificate și a prevederilor legale aplicabile;
  • Verifică respectarea condiţiilor de calitate la achiziţia materiilor prime de către comisia de recepţie şi gestionarea neconformităţilor la materii prime şi produs finit (responsabilitate comuna cu Responsabil Calitate);
  • Ţine legătura cu beneficiarii asupra rezultatelor tehnice şi ia măsuri dacă se impun.

Cerințe:

  • Absolvent studii superioare medicină veterinară sau zootehnie.
  • Specialist în formulare de rețete furaje.
  • Experiență în domeniu minim 5 ani.
  • Cunoscător Limba engleză – nivel avansat.
  • Capacitate de comunicare și relaționare.
  • Atitudine proactivă.
  • Interes pentru autoperfecționare.

Alege să îți dezvolți cariera într-un mediu stabil și alături de oameni care știu să aprecieze și să răsplătească calitatea angajaților. Așteptăm candidatura dvs. direct pe site sau pe email: iantoci@antal.com.

Contact

Alina Antoci
+40 (0)744 128 933
Romania