This job is no longer available.

You can view related vacancies or set-up an email alert notification when similar jobs are added to the website using the buttons below.

Marketing Specialist (Suceava)

Antal International, agentie de recrutare si selectie de personal (www.antal.com) – biroul din Iasi, in numele clientului sau, prestigioasa companie romaneasca din Suceava, cu o cifra de afaceri de aprox. 6 Mil Euro/ an, ofera oportunitatea unei cariere:

Specialist Marketing - Suceava

Responsabilitati principale:

  • Realizarea ambalajului pentru produsele Private Label;
  • Dezvoltarea materialelor promotionale si a branding-ului pentru firmele partenere;
  • Crearea catalogului anual de produse;
  • Colaborarea cu agentiile de grafica si tipografiile pentru realizarea materialelor promotionale;
  • Realizarea branding-ului outdoor/indoor pentru firmele partenere (grafica & productie);
  • Organizarea campaniilor de motivare pentru forta de vanzare;
  • Realizarea informarii interne pentru produse noi;
  • Negocierea costurilor de productie cu furnizori si colaboratori.

Cerințe

  • Absolvent de studii superioare profil marketing;
  • Experiență de minimum 2-3 ani într-o poziție similara;
  • Atentie la detalii;
  • Persoană cu excelente abilități de comunicare;
  • Cunoștințe ale pachetului Microsoft Office (excel, word, ppt);
  • Persoană organizată cu o atitudine pozitivă și proactiva;
  • Cunoștințe de limba engleză;
  • Cunoștințe administrare site-uri.

Beneficii

  • Pachet salarial atractiv;
  • Oportunități de dezvoltare profesională;
  • Mediu de lucru motivant și dinamic.

Contact

Camelia Birzanu
+40 (0)744 128 933