This job is no longer available.

You can view related vacancies or set-up an email alert notification when similar jobs are added to the website using the buttons below.

Inginer vânzări (echipamente electrice)

Ești pasionat de vânzări și ai studii în domeniul electric? Antal Internațional are oportunitatea potrivită!

Recrutăm în numele Clientului nostru, companie cu capital românesc și acționariat unic (aprox. 40 de angajați și 5 filiale în România) 2 posturi de:

Inginer de vânzări

1. Zona de acoperire: București/Ilfov

2. Zona de acoperire: Bacău și Piatra Neamț

Cerințe:

  • Studii superioare în domeniul electric;
  • Experiență în vânzări de materiale și echipamente electrice, minim 3 ani (portofoliu propriu de clienți);
  • Persoană pasionată de vânzări, dinamic, sociabil, perseverent;
  • Responsabilitate și etică profesională, implicare;
  • Orientat spre rezolvarea problemelor;
  • Permis de conducere categoria B

Responsabilități:

  • Vinde produsele din portofoliul companiei: materiale și accesorii electrice, corpuri de iluminat, motoare electrice, automatizări și control industrial etc.
  • Menținе, dеzvoltă relаțiа cu cliеnții actuаli și аtragе noi cliеnți/prospectarea continuă a pieței de profil;
  • Asigură promovаrеа produsеlor compаniеi;
  • Îndeplinește obiectivеlе dе vânzări;
  • Ofеră suport tehnic-comеrciаl pentru cliеnții din portofoliu

Se oferă:

  • Pachet salarial motivant - fix + comision din vânzări;
  • Mașină de serviciu, telefon;
  • Acces la cursuri și traininguri de formare;
  • Oportunitate de avansare în carieră, pe termen lung

Contact

Camelia Birzanu
+40 (0)744 128 933