JR Project Assistant - Sibiu, Romania

Antal International, companie de recrutare si selectie de personal (www.antal.com) recruteaza pentru clientul sau – companie multinationala de proiectare si executie hale metalice:

JR Project Assistant – in Sibiu, Romania

Responsabilitati:

  • elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management;
  • activitati de desen tehnic;
  • asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei;
  • acordarea de asistenta pentru subcontractori;
  • transmiterea de cereri de oferta/comenzi catre furnizori;
  • elaborarea si transmiterea de oferte catre potentiali clienti;
  • intocmirea si transmiterea de facturi catre clienti/colaboratori;
  • redactarea, preluarea, distribuirea si arhivarea corespondentei;
  • asigurarea transmiterii documentelor prin posta, curierat, fax, e-mail;
  • actualizarea bazei de date cu documente

Cerinte:

  • Studii superioare tehnice (inginerie mecanica / constructii)
  • Cunostinte AutoCAD 2D. Avantaj daca aveti cunostinte AutoCAD 3D
  • Atentie sporita la detalii
  • Limba Engleza – nivel mediu (minim B1)
  • Abilitatea de multitasking
  • Respectarea deadline-urilor
  • Responsabilitate, corectitudine, seriozitate

Se ofera:

  • Pachet salarial atractiv
  • Program de lucru flexibil
  • Oportunitatea reala de a promova ca Manager de Proiect

Astept CV-ul dvs pe adresa: mulisciuc@antal.com. Detalii la telefon: 0733012393.

Contact

Mariana Ulisciuc
+40 (0)744 128 933